укр рус

Новини Карпат
23.09.2017
"Bukovel ½ Iron Triathlon"
Всі Новини
Фотородзинки
"Анничка"
м. Яремча
"Анничка"
м. Яремча
"Колиба-музей"
с. Ділове
Пошук
 
 
 

Відпочинок в Карпатах, Рахів, Закарпатська обл.

Місто Рахів розташоване в Карпатах, недалеко від гори Говерли. Для деяких екстремалів та любителів гірських підйомів це дуже важливо. У такому місці можна і відпочити від усього, і культурно провести час. 
Адміністративна роль Рахова в тому, що він - центр відповідного району в Закарпатській області. Біля міста знаходяться дві річки - адже воно розташоване нижче місця злиття Тис - Чорної та Білої, між горами. Історії карпатське місто відоме ще з п'ятнадцятого століття. Місцеві жителі займалися лісовим господарством, розводили овець і напевно навіть не знали, що через кілька століть велика кількість місцевого населення буде зайнята в сфері відпочинку. 
Рахівський район - найбільш високогірна частина українських Карпат. Всі знають місто завдяки можливості відпочинку на Чорногірському масиві і горі Говерлі (шкільні знання про те, що це найвища точка Карпат, сподіваємося, залишилася у всіх.) Природня краса робить з нього місто, створене для відпочинку. 
Вершина гори Близниця заповнена екзотичними едельвейсами. Тому любителі дивовижної природи зможуть годинами відпочивати в Карпатах, в цьому місці. 
Як і в кожному селі і місті Карпат, в Рахові є можливість вибрати будь-який тип відпочинку. З одного боку, це популярний приватний сектор - тут можна знайти більш вигідні пропозиції і забезпечити собі максимальний затишок. Крім того, Вас чекають і бази відпочинку, з високим рівнем проживання. У кожного виду житла є свої переваги - на базах відпочинку організатори дбають про культурний відпочинок, велику кількість сервісів. Приватний же сектор підходить для економії, а крім того - затишного відпочинку в Карпатах, у колоритному оточенні місцевого населення. 

Закарпатська область

Вересень, 2017

 


Опитування

Статті
Всі Статті


Куди поїхати
Скельний монастир у Розгірчому
Яремче - низькогірний кліматичний курорт
Церква св. пророка Ільї в присілку Дора
Східниця - здравниця Львівщини!
Показати всі
Головна |  Гарячі пропозиції |  Карпати |  Рекламодавцям |  Про нас |  Фотородзинки |  Карта сайту |  Партнери
© KarpatyTravel.com 2017
Всі права захищено.
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100