укр рус

Новини Карпат
24.03.2017
ВЕСНЯНІ АКЦІЇ 2017
03.12.2016
Закарпатські гірськолижники готуються до Всесвітньої універсіади
16.11.2016
Відкриваємо сезон катання 2016-2017
28.06.2016
фестиваль “Мукачівське літо 2016”
Всі Новини
Фотородзинки
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
"Колиба-музей"
с. Ділове
"Горянка"
с. Криворівня
Пошук
 
 
 

Відпочинок в Карпатах, Яремча, Івано-Франківська обл.

Яремче, котре досі дехто називає Яремча — це місто обласного значення у Карпатах, в Івано-Франківській області. Автошлях, яким Ви мандруватимете, називається Івано-Франківськ-Рахів-Ужгород. 
Відпочинок у Яремче —це суцільне кліматичне оздоровлення. Розміщення гірськолижного курорту Буковелю дає можливість курорту представляти майже весь зимовий відпочинок у Карпатах. 
До того ж у Яремче, як і на всій території Карпат, вже діє багато відпочинкових баз. Окрім цього, більшість місцевих жителів, розуміючи цінність туризму і галузі відпочинку для регіону і свого благополуччя (а також з поглядів гуцульської цікавості), широко пропонують для відпочинку приватний сектор – просторі будинки чи зручні котеджі – так можна затишно і поступово пізнавати Карпати
Зараз карпатський край – зручне у всіх аспектах місце для відпочинку. А почалася його історія, за легендою, з бідняка Яреми, наприкінці вісімнадцятого століття. Якби тодішній простак знав про майбутнє відпочинкового центру і окраси Карпат – він би приватизував усю довколишню землю (-: А так Ярема мусив важко працювати.  
 
Люди з хворобами легень і туберкульозом можуть пройти профілактику у Яремче, тобто поєднати відпочинок у Карпатах з ефективним оздоровленням. Також цьому сприяють 2 мінеральних джерела.
Є туристи, котрі бачать відпочинок як спокійне перебування на природі і тишу. Для інших же важливі цікаві об’єкти, котрі можна відвідати. Позаяк Яремче розташоване саме в Карпатах, це можуть бути (для активних) - водоспади , скеля і камінь Довбуша, музеї, ринки, олені і козулі – котрих можна погодувати і погладити через сітку. 

Івано-Франківська область

Січень, 2018

 


Опитування

Статті
Всі Статті


Куди поїхати
Скельний монастир у Розгірчому
Яремче - низькогірний кліматичний курорт
Церква св. пророка Ільї в присілку Дора
Східниця - здравниця Львівщини!
Показати всі
Головна |  Гарячі пропозиції |  Карпати |  Рекламодавцям |  Про нас |  Фотородзинки |  Карта сайту |  Партнери
© KarpatyTravel.com 2018
Всі права захищено.
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100