укр рус

Новини Карпат
24.03.2017
ВЕСНЯНІ АКЦІЇ 2017
03.12.2016
Закарпатські гірськолижники готуються до Всесвітньої універсіади
16.11.2016
Відкриваємо сезон катання 2016-2017
28.06.2016
фестиваль “Мукачівське літо 2016”
Всі Новини
Фотородзинки
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
Арніка
с. Татарів
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
Пошук
 
 
 

Відпочинок в Карпатах, Верховина, Івано-Франківська обл.

Відома Верховина розташована в Івано-Франківській області і є селищем міського типу, одночасно – районним центром в Карпатах. Особливу красу Верховині дали географічні передумови – близькість річки Чорний Черемош, котра заслужила згадку не в одній відомій пісні, окрім цього – в поезії Івана Франка. Тим, хто хоче особливо відчути красу Карпат, відпочити, необхідно з’їздити і сюди. Орієнтиром у Вашій дорозі сюди буде Івано-Франківськ (за 150 км) або залізнична станція Ворохта (за 31 км).
Гірське карпатське селище засноване ще перед п’ятнадцятим століттям, тому має велику історичну цінність. Деякий час Верховина була у складі Австрії, Польщі.
Любителі затишного спокійного відпочинку відзначать те, що жителів у карпатському куточку зовсім мало – сім з половиною тисяч. Проте їх кількість не заважає місцевому населенню зберігати гуцульську гостинність – тому, відпочиваючи у приватному секторі, Ви можете розраховувати на розуміння, гостинність, хороше ставлення. Приватні садиби не завжди матимуть усі сервіси і послуги, доступні на базах відпочинку, проте ознайомлять Вас с гуцульським побутом і дадуть можливість пожити в етнічному і екзотичному культурно-ментальному середовищі. Проте якщо Ви звикли до баз відпочинку, то в Верховині і Карпатах їх достатньо, щоб забезпечити вимоги найвибагливіших туристів. 
Любителям лижного відпочинку в Карпатах з радістю повідомляємо, що в селищі також є трамплін для стрибків. А цінителям культурної частини відпочинку – про народні ансамблі і музеї, розміщені в гуцульському центрі.  Звичайно, Верховина не забула про тих, хто відпочиває в Карпатах з неабияким екстрімом. Діє школа рафтингу, а також у карпатському краї є можливість лазити по скелях, спливати на байдарках і рафтах (але врахуйте те, що річка Черемош – гірська). 

Івано-Франківська область

Січень, 2018

 


Опитування

Статті
Всі Статті


Куди поїхати
Скельний монастир у Розгірчому
Яремче - низькогірний кліматичний курорт
Церква св. пророка Ільї в присілку Дора
Східниця - здравниця Львівщини!
Показати всі
Головна |  Гарячі пропозиції |  Карпати |  Рекламодавцям |  Про нас |  Фотородзинки |  Карта сайту |  Партнери
© KarpatyTravel.com 2018
Всі права захищено.
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100