укр рус

  


Новини Карпат
24.03.2017
ВЕСНЯНІ АКЦІЇ 2017
03.12.2016
Закарпатські гірськолижники готуються до Всесвітньої універсіади
16.11.2016
Відкриваємо сезон катання 2016-2017
28.06.2016
фестиваль “Мукачівське літо 2016”
Всі Новини
Фотородзинки
"Горянка"
с. Криворівня
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
"Анничка"
м. Яремча
Пошук
 
 
 

Карпати

Карпати чарують, Карпати захоплюють, Карпати манять, Карпати заворожують, Карпати надихають... Cкільки ще словосполучень можна навести, щоб охаректиризувати найпрекраснішу місцину України – гори Карпати?! Вони увібрали у себе все: і чаруючі око зеленобокі хребти, і квітучі полонини, і неповторні краєвиди, і повноводні річки, і лікувальні джерела…

Гірська система Карпат розташована в центрі Європи та простягається довжиною 1500 кілометрів від Братислави до південного сходу Румунії. Карпатська гірська система є однією із найбільших лікувальних скарбниць не тільки Європи, але й усього світу. Карпати характеризуються найбільшою біологічною різноманітністю, потужним природно-ресурсним потенціалом, високим рівнем збереженості дикої природи та самобутнім культурним спадком. Густа мережа річок, потоків та льодовикових озер Карпат має велике значення для усієї Європи, адже це значне джерело прісних вод та чистого повітря, надпотужний клімаутворюючий та водо регулюючий фактор на європейському континенті.

Українські Карпати є оригінальними тим, що на їхній території збереглися унікальні для Центральної Європи древні ліси. Основна частина Карпат вкрита хвойними та буковими лісами. Крім ялини та бука також ростуть дуб, граб, сосна, вільха, черешня, горіх…Тут бере початок багато річок: Прут, Черемош, Лімниця, яка рахується однією з найчистіших річок Європи.

Існує багато місць які є надзвичайними в українських Карпатах: Долина Нарцисів, озера Синевір та Бребенескул, Міжгір’я, Манявський Скит, Женецький водоспад та географічний центр Європи.

Українські Карпати - це прекрасне місце для відпочинку, яке зачаровує Вас з першої хвилини Вашого перебування.

Запрошуємо Вас до захоплюючої подорожі!

Січень, 2018

 Опитування

Статті
Всі Статті


Куди поїхати
Скельний монастир у Розгірчому
Яремче - низькогірний кліматичний курорт
Церква св. пророка Ільї в присілку Дора
Східниця - здравниця Львівщини!
Показати всі
 

Відпочинок в Буковелі Ретро-готель «Стара Правда»Головна |  Гарячі пропозиції |  Карпати |  Рекламодавцям |  Про нас |  Фотородзинки |  Карта сайту |  Партнери
© KarpatyTravel.com 2018
Всі права захищено.
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100