укр рус

Новини Карпат
24.03.2017
ВЕСНЯНІ АКЦІЇ 2017
03.12.2016
Закарпатські гірськолижники готуються до Всесвітньої універсіади
16.11.2016
Відкриваємо сезон катання 2016-2017
28.06.2016
фестиваль “Мукачівське літо 2016”
Всі Новини
Фотородзинки
"Анничка"
м. Яремча
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
"Горянка"
с. Криворівня
Пошук
 
 
 

Відпочинок в Карпатах, Кути, Івано-Франківська обл.

Середина п’ятнадцятого століття стала початком історії селища Кути. Дивно, як переплітаються історичні і культурні стежки різних народів. Адже в Карпатах, в Кутах, жила численна вірменська громада. А зараз Кути асоціюються зі справжнім профілактичним туризмом і відпочинком у Карпатах.
 
В Карпатах Ви зможете відпочити від шуму і стресового міста, де постійно всі поспішають. Місцеві жителі, котрі славляться своєю гостинністю , завжди раді запросити Вас відпочити у власних оселях – це приватний сектор. Туди можна їхати за відчуттям дому, коли є ностальгія за бабусиним селом – і відразу відновити сили у життєдайних Карпатах. Відпочинок, зовсім інший за суттю, запропонують Вам у готельних комплексах і базах відпочинку. Це – багато сервісів і якісне обслуговування, котрі залишать лише приємні спогади про Карпати. Залежно від суми, на яку Ви орієнтуєтеся, можете обрати приватний сектор з меншою кількістю сервісів. Якщо ж у Вас вимоги найвищого рівня — є елітні бази відпочинку.
 
Карпатські Кути подарують Вам мандрівку у історичні загадки. Адже всім досі цікаво, чому гора, розташована біля Кутів, називається Овідій (Овід), як автор античності. Активній молоді не дуже цікаве походження назви – головне, що для екстремального відпочинку підходять гори Карпати – ними можна мандрувати безмежно довго. 
 
Естетам сподобається красива ратуша у Кутах, а також костел. Карпати дуже багатогранні і неоднорідні. Ви ніколи не знаєте напевно, що подарує Вам якесь конкретне місто. І відпочинок у горах просто незабутній – можете в цьому переконатися.
Кожен мріє про відпочинок у Карпатах. Щоб втілити його максимально ефективно, зверніться до нас — Karpary Travel подбає про комфорт і належний сервіс.

Івано-Франківська область

Січень, 2018

 


Опитування

Статті
Всі Статті


Куди поїхати
Скельний монастир у Розгірчому
Яремче - низькогірний кліматичний курорт
Церква св. пророка Ільї в присілку Дора
Східниця - здравниця Львівщини!
Показати всі
Головна |  Гарячі пропозиції |  Карпати |  Рекламодавцям |  Про нас |  Фотородзинки |  Карта сайту |  Партнери
© KarpatyTravel.com 2018
Всі права захищено.
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100