укр рус

Новини Карпат
24.03.2017
ВЕСНЯНІ АКЦІЇ 2017
03.12.2016
Закарпатські гірськолижники готуються до Всесвітньої універсіади
16.11.2016
Відкриваємо сезон катання 2016-2017
28.06.2016
фестиваль “Мукачівське літо 2016”
Всі Новини
Фотородзинки
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
"Колиба-музей"
с. Ділове
Пошук
 
 
 

Відпочинок в Карпатах, Східниця, Львівська обл.

Курорт Східниця, розташований у Карпатах, надзвичайно відомий. Географічно він належить до львівської області, Бориславської міськради. Це все зумовлено тим, що на його території розташовані цілющі мінеральні джерела “Нафтуся”. Кількість місцевих жителів невелика, всього 2500, проте туристів, котрі відпочивають і лікуються — дуже багато. Відразу біля Східниці, справжньої лікувальної перлини Карпат, розміщений Національний природний парк – Сколівські Бескиди, де можна відпочити від усіх стресів міського життя.
 
У тиші місцевої природної краси люди мають можливість споглядати красу довколишнього світу, відпочивати у Карпатах, а також — проходити лікувальні процедури.
Гірська карпатська річка Східничанка оживлює місцеві краєвиди, тому відпочинок у Карпатах перетвориться у справжнє задоволення. 
Звичайно, Ваш відпочинок, котрий Ви вирішили поєднати з лікуванням і профілактикою, повинен включати також достойне проживання. Це вже забезпечать численні бази відпочинку. Як альтернативу, можна обрати також приватний сектор. Адже приватні садиби дуже часто дешевші, хоча і не мають стільки сервісів. Окрім того, бази відпочинку зазвичай досить світські, з цікавою культурною програмою, багатьма розвагами, а якщо Ви прагнете повного спокою, то Вам потрібно дещо інше. В Карпатах, і зокрема Східниці, місцеве населення гостинне, тому люди з радістю відкривать двері свого дому для туристів — формуючи унікальні пропозиції з відпочинку у приватному секторі Карпат.
Дійсно, просто лежати на пляжі, попиваючи коктейлі — це не відпочинок, а зайвий стрес для організму. А ось активні прогулянки долинами і горами Карпат — це оздоровлення повітрям і кліматом. Якщо до цього додати ще й цілющу воду, котра діє на багато систем організму, то отримаємо справжній курорт для здоров'я.

Січень, 2018

 


Опитування

Статті
Всі Статті


Куди поїхати
Скельний монастир у Розгірчому
Яремче - низькогірний кліматичний курорт
Церква св. пророка Ільї в присілку Дора
Східниця - здравниця Львівщини!
Показати всі
Головна |  Гарячі пропозиції |  Карпати |  Рекламодавцям |  Про нас |  Фотородзинки |  Карта сайту |  Партнери
© KarpatyTravel.com 2018
Всі права захищено.
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100