укр рус

Новини Карпат
24.03.2017
ВЕСНЯНІ АКЦІЇ 2017
03.12.2016
Закарпатські гірськолижники готуються до Всесвітньої універсіади
16.11.2016
Відкриваємо сезон катання 2016-2017
28.06.2016
фестиваль “Мукачівське літо 2016”
Всі Новини
Фотородзинки
"Колиба-музей"
с. Ділове
"Стара правда"
Поляниця (Буковель)
Арніка
с. Татарів
Пошук
 
 
 

Відпочинок в Карпатах, Хуст, Закарпатська обл.

Зараз Ви ознайомлюєтеся з усіма містами, котрі підходять для оздоровчого відпочинку на природі – в українських Карпатах. Серед міст, про які ми розповідали, неможливо не виділити Хуст. Географічно місто знаходиться в Мармороській котловині, там, де місцева річка Ріка впадає до карпатської Тиси. Хусту присвоєно звання міста обласного значення. 
Для тих туристів, котрих цікавить щось нове і оригінальне, повідомляємо, що в окраїнах карпатського міста Ви зможете знайти не лише багато пропозицій з відпочинку у приватному секторі, але і відкрити для себе гору вулканічного походження. Сама гора вже не має такого автентичного виду, зате на ній розміщений знаменитий хустський замок, будівництво котрого розпочалося у одинадцятому столітті. Якщо Ви хочете відкривати Карпати зі сторони культури і мистецтва, а не лише відпочинку, тоді просто змушені відвідати цю пам’ятку старовини. Хоча замок зараз у руїнах, проте зберіг, законсервував у собі всі ознаки епохи, тому зможе забезпечити Вам «лицарський» чи романтичний відпочинок у Карпатах. В науці згадка про Хуст збереглася як мала батьківщина науковця І. Орлая і філософа В. Довговича.
Але після цього невеличкого екскурсу повернемося до самого міста. Вірніше – практичного боку Вашого відпочинку. Залежно від стилю відпочинку і особистих уподобань, Ви можете обрати одну з баз. Цінителям домашнього затишку, або тим, хто хотів би зекономити, в нагоді стануть пропозиції приватного сектору. Міста туристичних Карпат дбають про відпочиваючих, тому Ви зможете брати участь у екскурсіях, відвідати довколишні села, ознайомлюючись з новими краєвидами. 
Але Хуст позиціонує себе не лише як відпочинковий центр у Карпатах – промисловість міста дуже високорозвинена. 
Відпочинок у Карпатах, у який буде включено і поїздку в Хуст, принесе Вам массу позитивних емоцій і естетичного задоволення – адже місцева влада проводить реконструкцію центральної частини Хуста, парку.
 
Закарпатська область

Січень, 2018

 


Опитування

Статті
Всі Статті


Куди поїхати
Скельний монастир у Розгірчому
Яремче - низькогірний кліматичний курорт
Церква св. пророка Ільї в присілку Дора
Східниця - здравниця Львівщини!
Показати всі
Головна |  Гарячі пропозиції |  Карпати |  Рекламодавцям |  Про нас |  Фотородзинки |  Карта сайту |  Партнери
© KarpatyTravel.com 2018
Всі права захищено.
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100